Nagrodzeni abiturienci - spis
Oto przedstawiamy listę kursantów nominowanych jak zwykle w naszej comiesięcznej promocji „Bezpłatne Wyjazdowe Szkolenie Team Building” – tych nominantów zapisujemy na przyszłomiesięczne
Zagraniczne Szkolenia Integracyjne które zaplanowaliśmy w Karpaczu.
Na upominkowy wyjazd integracyjny zapraszamy następujących abiturientów z wymienionych obok programów:
Daniel Harwig, Inspektor dozoru technicznego , Dębowiec, program e-learning z komunikacji międzykulturowej
Łucjan Franiel, Chemik , Krzanowice, moduł coachingowy z technik relaksacyjnych
Marlena Synal, Młodszy Dyrektor do spraw Obsługi Zamówień, Kamieniec, panel dyskusyjny z
Klaudia Hanzel, Bukmacher, Żegocina, moduł coachingowy z obsługi klienta wewnętrznego
Feliks Iwan, Doradca inwestycyjny , Osiek Jasielski, szkolenie z zarządzania czasem
Poniżsi pracownicy wygrali nagrodę główną: Karpacz: Hotel 3* u Stóp Śnieżki- Weekend dla dwojga:
Brenda Dębińska, Przedstawiciel , Złocieniec, panel moderowany z pracy doradczej z odbiorcami
Brodzisława Kalus, Biotechnolog, Komarówka Podlaska, kurs dofinansowany z partnerskiej współpracy
Stefan Zalewski, Metaloplastyk, Iława, kurs z etykiety biznesowej
Specjalny niedzielny event „Kolacja tajska dla dwojga” otrzymują od nas:
Arnold Moskal, Bileter, Białogard, szkolenie z prowadzenia spotkań
Eryka Kurtyka, Główny Asystent Do Spraw Utrzymania Rachu, Pieniężno, wykład z zarządzania małym zespołem
Honorata Gierak, Dietetyk, Miedziana Góra, panel dyskusyjny z pracy w zespołach zróżnicowanych
Emilian Klimek, Agent ubezpieczeniowy, Borne Sulinowo, wykład z savoir vuvre w pracy
Wśród następujących klientów rozlosowaliśmy drobny prezent: Odmierzacz czasu i kamienne kostki do drinków
Elwira Golka, Przedstawiciel Do Spraw Sektora Administracji Państwowej, Marklowice, kurs dofinansowany z sprzedaży i marketingu czyli jak sprzedawać więcej i efektywniej
Mira Wolska, Fizjoterapeuta , Dobra (Szczecińska), moduł coachingowy z technik relaksacyjnych
Tutaj zamieszczamy grupę kursantów wylosowanych w naszej nieustającej zabawie „Wygraj Wyjazdowe Szkolenie Team Building” – tych szczęśliwie wylosowanych bardzo zapraszamy na specjalne Nagrodowe Wyjazdy Team Building w Uniejowie.
Na wyjazd integracyjny zapraszamy następujących absolwentów z wymienionych obok warsztatów:
Elizeusz Bąk, Grafik komputerowy , Choceń, wykład z podejmowania decyzji
Flawiusz Śliwa, Architekt wnętrz, Kielce, szkolenie z podstaw współpracy z pracownikami z krajów arabskich
Anastazja Gierok, Asystent ds. ds. Importu, Nowe Miasto nad Wartą, panel moderowany z prowadzenia trudnych rozmów
Gabriela Podgórska, Makler papierów wartościowych , Tuczno, trening z kształtowania osobistego wizerunku
Korneliusz Łatacz, Inspektor kontroli skarbowej , Rejowiec Fabryczny, wykład z organizowania czasu z programem Outlook
Poniżsi kursanci wylosowali nagrodę specjalną: Kościelisko: Relaks pod Tatrami- Weekend dla dwojga:
Mirela Chachulska, Przedstawiciel , Ułęż, kurs z sprzedaży metodą Bryan’a Tracy
Magdalena Zatorska, Metaloplastyk, Słońsk, wykład z pracy w zespołach zróżnicowanych
Ernest Warzager, Oceanolog, Łapanów, moduł coachingowy z podejmowania decyzji
Specjalny weekendowy event „Szkolenie barmańskie I stopnia” otrzymują od nas:
Edmund Jaworski, Inżynier budownictwa – budownictwo ogólne, Starachowice, kurs z kierowania osobami 50+
Berenika Królicka, Menedżer Komórki do spraw Kadr i Płac, Kotuń, panel moderowany z kierowania procesami
Dobiesława Lukoszek, Rewident taboru kolejowego, Chojnice, kurs z komunikacji międzykulturowej
Konrad Wajs, Administrator baz danych, Szczurowa, warsztat zamknięty z partnerskiej współpracy
Wśród nizej wymienionych uczestników naszych szkoleń rozlosowaliśmy symboliczny upominek: rower oraz tablek
Melania Hadzik, Przedstawiciel , Pokój, moduł coachingowy z sposobów pozyskiwania klienta i organizacji sprzedaży
Waleria Sopoćko, Lektor języka angielskiego, Ząbkowice Śląskie, moduł coachingowy z marki osobistej31.01.2016. 00:13